يک تجربه

دو هفته ای  بود که به شدت درگیرساخت یک فیلم تبلیغاتی برای جوانترین کاندیدای شورای شهر چهاردانگه بودم . تجربه ای کاملن متفاوت و شاید کمی رویایی .

برای منی که قبل از این تنها یک فیلم 26 دقیقه ای کوتاه  را ساخته بودم شاید این بزرگترین ومفیدترین شانسی بود که در خانه ام را زده . هدایت و کنترل پنج دوربین فیلمبرداری و ساخت پلاتوی که کم از کارهای بسیار جدی نداشت برای چون منی که در ابتدایی ترین نقطه راه قرار گرفته ام غنیمتی بزرگ بود. ضمن این که تمام مراحل تولید کاراز پیش تولید تا فیلمبرداری وتدوین و صداگذاری و حتی تکثیر سی دی اثر نیز تحت نظارت خودم بود .

در مجموع دو هفته ای که صرف تولید این فیلم تبلیغاتی شد برایم پر بود از آموزش و نکته وهیجان و استرس به موقع جمع وجور شدن کار و شب بیداری و چرت زدن های پی در پی در ماشین از شدت خستگی و بی خوابی .

گذشته از این موارد اعتباری بود در بین بچه های گروه تصویر و صدا و استودیو هنر دوم که کار تدوین وصداگذاری در باکس تدوین این استودیو انجام شد و همین طور باب آشنائیتی با جمع جدیدی از عواملی که من را در تولید وارائه این اثر حمایت کردند .

امیدوارم این تجربه متفاوت حتا در کمترین شکل ممکن در کار و عشق من تاثیرگذار باشد .

  
نویسنده : mansoor safaei ; ساعت ٢:٠٤ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۸ آذر ،۱۳۸٥

قدر دانی

ممنونم از این که  مطلب " آیا می توان از موتور سیکلت به خدا رسید ؟" را خواندید و خوشحالم از این که به هر دلیل متعصبانه یا غیر متعصبانه واکنش نشان دادید . اما شخصن چیزی که از واکنش های تمامی دوستان برداشت کردم این بود که مطلبی که نوشته ام مطلبی است درست .

چرایی اش هم این است که هر کس به اندازه وسعت دید و دانش و آگاهی و تعصب خود از خدا برداشت کرده و می کند و نظر هر کس به نظرخود آن کس درست ترین نظر است . این یعنی همان پلورالیسمی که در مطلبم قید کرده ام ؛ یعنی همان کثرت گرایی . یعنی همانی که می گوییم ، بهره از حقیقت .

اما ازبین نظراتی که دوستان مطرح کرده اند من با دوست خوب و اهل دانش و بینشم  " سوفیا " بیشتر از دیگران موافقم و در واقع نظر من هم همانی است که ایشان مطرح کرده اند .

در مورد نظر دوست جانی ام امید و دفاعیه ایشان هم تشکر و قدردانی می کنم و بحث خدا و امید و منصور از آن بحث هایی است که همیشه و هنوز در گفتگوهای ما بوده و هست و من ترجیح می دهم با امید به طور شخصی و کاملن خصوصی در این مورد صحبت کنم .

تشکر از صراحت یوسف عزیز نیز کمترین کاری است که می توانم از ایشان بکنم چرا که همیشه از رک وراستی و بی پروایی اطرافیان قدرت ونیرو گرفته ام .

در مورد نظر بهنام عزیز هم ، قدردان وممنونم و در نوشته ای جدا گانه توضیح خواهم داد که من چطور به تمامی نوشته ها وگفته هایم مومن و پایبندم.

اما در مورد دوست خیلی خوب تازه یافته ام " مهندس رحیمی " که از ایشان هم  سپاسگزارم از تمامی دوستان درخواست می کنم که حتمن به وبلاگ ایشان هم سربزنند که جدان مطالبشان خواندنی است وپرمحتوا. ( البته شخصن درخواست می کنم که غلظت مطالب مذهبی شان را پایین بی آوردند )

 

  
نویسنده : mansoor safaei ; ساعت ۳:٢٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ٥ آذر ،۱۳۸٥