رسانه ملی مرد از بس که جان ندارد !

الان که شروع کردم به نوشتن از شدت هیجان صدای قلبم را زیر گلویم می شنوم . خیلی پر انرژی یم و مطمئنم که درشرایطی این چنینی می توانم از دیوار چین عبور کنم .

همین حالا برنامه شب شیشه ای که از شبکه پنج پخش می شود تمام شد . میهمان بهروز صفاریان آهنگساز جوان و پر کار و جسور موسیقی موسوم به پاپ بود . چه کرد این بزرگ مرد جوان . شکست و شست و کنار گذاشت سیستم استالینیستی تلویزیون را . متفاوت ترین برنامه ای بود که به عمرم از تلویزیون جمهوری اسلامی دیده بودم . بی چاره رشیدپور مجری برنامه که مثل اسب کپ کرده بود رنگ داد و رنگ گرفت و به زور آب دهانش را قورت داد . برنامه ی امشب برای رشید پور در حکم قورباغه ای بود که خواسته یا ناخواسته قورتش داد . رشیدپور که سعی داشت از لای منگنه بهروز صفاریان بزرگ فرار کند به چنان جان کندنی افتاده بود که نمونه اش در حافظه ی سیمای جمهوری اسلامی موجود نیست . اگر این برنامه را دیده باشید مجری برنامه هر شب چند دقیقه مانده به پایان برنامه یک دیسکDVD به میهمانی که در حال خداحافظی بود می داد اما امشب که صفاریان شجاعانه این دیسک را طلب کرد مجری بهانه آورد . از طرفی برنامه که هر شب ساعت ده تمام می شد امشب ده دقیقه زودتر تمام شد تا صفاریان بیشتر از این آبروی نداشته تلویزیون را نریزد و مجری برنامه هم در پاسخ اعتراض صفاریان به این مسئله با ترس خندید و خداحافظی کرد . امشب برای اولین بار برنامه شب شیشه ای بدون خداحافظی میهمان مدعو تمام شد .

بهروز صفاریان شیشه شب شیشه ای را شکست . برای گفتن خسته نباشید به او تلفن خواهم زد . اگر دوست داشتید نظرتان را درمورد برخورد او در بخش نظرات این مطلب بنویسید . صفاریان آن ها را خواهد خواند . 

/ 0 نظر / 36 بازدید