پيش بينی های من برای سال ۱۳۸۵

 

۱ - آقای احمدی نژاد در ادامه مسافرت های استانی خود و با توجه به وعده وعيدهای غير قابل عملی خود کم کم می رود تا در صفت خالی بند بودن ( پيرپکاجکی ) به رقيب سرسخت محمد خاتمی رئيس جمهور پيشين تبديل شود .  

۲ - آقای احمدی نژاد در ادامه برنامه های خود مبنی بر حمايت از قشر آسيب پذير در هفته دولت حقوق يک هفته خود و اعضای کابينه اش را به جمعيت سی ميليونی که زير خط فقر زندگی می کنند می بخشد .

۳ - تيم ملی فوتبال ايران دست از پادرازتر از جام جهانی بازخواهد گشت و تلويزيون ملی نيز مداوم تبليغ خواهد کرد که بچه های ما هر چند با بدشانسی روبرو شدند اما بازی شان خيلی جوانمردانه بود و چيزی که در اين دنيا می ماند همين بازی جوانمردانه است وبس .

۴ - مهران مديری بزرگ شارلاتان برنامه های نود شبی در اقدام خلاقانه جديدی دست به توليد سری جديدی از برنامه های آبگوشتی اش خواهد زد که به شدت مورد توجه مردم فرهنگ دوست ما قرار خواهد گرفت و همين امر باعث می شود که آقای ضرغامی مدير محترم صداوسيما دچار اين خودشيفتگی شوند که واقعن مدير موفقی هستند.

۵ - در ادامه سلسله سقوط های هواپيماهای کشور عزيزمان ايران در سال جديد حداقل دو و حداکثر تعداد نا معلومی هواپيما سقوط خواهند کرد و مجلس محترم با کار کارشناسی شبانه روزی و همراهی تيم هوايی سازمان هواپيمايی کشوری به اين نتيجه می رسند که علت سقوط هواپيما بازی گوشی خلبان و خدمه پرواز بوده .

۶ - دولت آمريکا شبکه شبانه روزی فارسی زبان خود را راه اندازی خواهد کرد .

۷ - انرژی هستی هم چنان حق مسلم ما خواهد بود و ما برای دست يابی به آن حتی اگر به ضررمان باشد تلاش خواهيم کرد .

۸ - دولت برای حمايت از قشر آسيب پذير در ماه رمضان به ازای کوپن هر نفر دويست گرم روغن نباتی اضافی با قيمت دولتی خواهد داد.

۹ - سياست های آقای صفارهرندی در مورد اعمال سانسور در مورد سينما ، كتاب و موسيقی تأثيری  در اين حوزه نخواهد داشت و در نهايت بعد از رفتن زمستان روسياهی برای ذغال خواهد ماند و بس .

۱۰ - انتخابات شورای شهر و مجلس خبرگان در شهرهای بزرگ با بی اهميتی بی سابقه ای از جانب مردم روبرو خواهد شد .

۱۱ - آمار ازدواج ۲۵٪ كاهش و آمار طلاق ۲۵٪ افزايش خواهد يافت .

۱۲ - تعداد بيشماری از واسطه ها و دلالان سيم كارت به علت واگذاری هشت ميليون سيم كارت جديد بی كار خواهند شد و سرمايه هاشان را به سمت شيوه جديدی از شغل شريف دلالی سوق خواهند داد.

۱۳ - تعدادی از زندانيان سياسی مورد عفو مقامات مسئول قرار خواهند گرفت و از بند آزاد می شوند .

۱۴ - گيشه سينمای ايران وضعيت بهتری را نسبت به سال گذشته تجربه خواهد كرد .

۱۵ - احمدی نژاد در مسافرت های خارجی اش به كشورهای زيمباوه ، بوركينافاسو ، حبشه ، آنگولا ، اتيوپی و چند كشوری كه هنوز در نقشه جغرافيای جهان ثبت نشده خواهد رفت و با همتايان خارجی اش در مورد مهمترين مسائل روز ايران و جهان بحث و گفتگو خواهد كرد .

۱۶ - تيم واليبال نشسته ايران قهرمان جهان خواهد شد . 

۱۷ - قيمت نفت در سطح جهان و تورم در سطح ايران بالا خواهد رفت تا مردم به طور مستقيم تأثير اين افزايش را بر سر سفره هايشان شاهد باشند .

۱۸ -  تعدادی از زنان مومن ايرانی مثل سال گذشته در زمان و مكانی از پيش تعيين شده گرد هم می آيند و ضمن دعا و گريه و زاری از خدای بزرگ می خواهند تا آلودگی تهران را برطرف كند .

۱۹ - فيلم كوتاه قورباغه را قورت بده ! ساخته منصور صفايی  حداقل در پنج جشنواره جهانی پذيرفته می شود .

۲۰ - آمار بازديد كنندگان وبلاگ منصور صفايی دو برابر خواهد شد .

 

 

/ 0 نظر / 11 بازدید